Administratívna podpora- upisovateľ poistného rizika - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Administratívna podpora- upisovateľ poistného rizika

ID ponuky: 54022

Referenčný kód: 1-26-33420

Dohodou

Plat

Od 1 000 do 1 300 EUR mesačne

Náplň práce

Ste precízny/a, flexibilný/á a medicínske témy Vám prídu zaujímavé? Hlavnou pracovnou náplňou na tejto pozícii je analýza poistného rizika pri životných a zdravotných poistkách a komunikovať budete s kolegami z rôznych krajín. Keďže táto práca je veľmi špecifická, nemusíte sa obávať Vašej neznalosti v týchto témach, keďže spoločnosť Vás v plnej miere zaučí do všetkých procesov a procedúr. Vašou hlavnou zodpovednosťou by bola registrácia a hodnotenie medicínskych a finančných rizík jednotlivých žiadateľov na základe priložených dokumentov.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: nemčina (pokročilý), angličtina (pokročilý)
  • Požiadavky na vhodného kandidáta: - Znalosť anglického aj nemeckého jazyka na úrovni minimálne B2 - Minimálne polročná skúsenosť z administratívy - Skúsenosť z oblasti poisťovníctva alebo z medicínskej oblasti je výhodou - Analytické a kritické myslenie - Dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka rôzne finančné aj nefinančné benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.