Customer Service Coordinator ! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Customer Service Coordinator !

ID ponuky: 54112

Referenčný kód: 2-21-33437

Dohodou

Plat

Od 1 200 do 1 400 EUR mesačne

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Príjem a vybavenie objednávok, poskytovanie informácií ohľadom zmien, cien, nakládok - Vybavenie požiadaviek zákazníka v spolupráci so všetkými zúčastnenými oddeleniamo - Udržiavanie a aktualizácia internej dokumentácie - Vystavovanie dokumentov súvisiacich so zákazníckou objednávkou - Informovanie zákazníka o prípadných zmenách - Dodržiavanie interných smerníc - Riešenie sťažnosti zákazníkov - Aktívne informovanie nadriadeného o nových riešeniach a príležitostiach

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: nemčina (pokročilý), angličtina (pokročilý)
  • Úspešný kandidát musí mať: - Skúsenosť na danej alebo obdobnej pozícii - Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom - Znalosť ďaľšieho cudzieho jazyka slovom aj písmom ( ruština, nemčina, francúzština) - SAP SD modul výhodou - Znalosť Word, Excel , Outlook

Benefity

./byvalý Secop/