DATA SCIENTIST ( SENIOR ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

DATA SCIENTIST ( SENIOR )

ID ponuky: 28245

Referenčný kód: 1-10-28537

Dohodou

Náplň práce

Ste expert na prácu s veľkým objemom dát? Zaujímate sa o oblasť umelej inteligencie? Americká technologická spoločnosť s marketingovou platformou pre podniky obsadzuje pozíciu Senior Data Scientist. Vašou úlohou bude: - pomáhať pri vývoji technológií pre marketingovú platformu spoločnosti - využívať dátové technológie Hadoop, Spark, Kafka a Flink, v spojení s VW, XGBoost a i. - preskúmavať nové technológie a odporúčať ich tímu

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 3. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - PhD v kvantitatívnej matematickej disciplíne alebo informatike - 4 roky postdoktorandských skúseností - znalosť technológií Spark, Kafka, Hadoop, Flink, Samza a Impala Výhodou je skúsenosť s: - technológiami VW, XGBoost a LibFM - vývojom v prostredí Amazon Web Services (AWS) - prácou v SCRUM-e - interaktívnym behaviorálnym modelovaním

Informácie o plate

Od 3 500 do 5 000 EUR mesačne

- práca na medzinárodných projektoch - využitie najmodernejších technológií - spolupráca s tými najlepšími vo svojom odbore - nadpriemerné platové ohodnotenie - množstvo doplnkového vzdelávania - možnosť cestovať do USA