Databázový špecialista - SQL - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Databázový špecialista - SQL

ID ponuky: 56841

Referenčný kód: 1-10-33953

Dohodou

Plat

Od 2 500 do 5 000 EUR mesačne

Náplň práce

Rôznorodý globálne rozmiestnený tím v oblasti poistenia / zaistenia hľadá k sebe špecialistu na databázy. Náplň práce: - Modelovanie údajov - Komplexná analýza údajov - Implementácia obchodných požiadaviek - Každodenná spolupráca s databázovými špecialistmi, vývojármi a business analytikom vo fáze realizácie projektov Rola je zapojená do všetkých fáz životného cyklu IT riešení.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Kandidát musí mať: Anglický Jazyk - B2 SQL - pokročilý (minimálne 3roky skúsenosti) Znalosti z niektorých relačných databáz - MySQL - Oracle - DB2 - Elastic Ochotu učiť sa SAP technológie (SAP S/4 Hana a SAP HANA 2.0 - prípadná znalosť výhodou) Očakávame od kandidáta silný focus na detail, kvalitnú a efektívnu prácu Veľký úspech zaručí analytické a logické myslenie či schopnosť pracovať týmovo ale aj samostatne.

- častý Home Office - Flexibilná pracovná doba - Garantovaný 13 plat - Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€ - Príspevok na cestovanie v rámci MHD - Dovolenka nad rámec zákona - Work/ Life balance - Tréningy, školenia a certifikácie