FREELANCE SQL DEVELOPER! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

FREELANCE SQL DEVELOPER!

ID ponuky: 26832

Referenčný kód: 1-10-28232

Dohodou

Náplň práce

Máš skúsenosti s SQL developmentom a chceš pracovať pre úspešnú slovensko-americkú spoločnosť? Ak áno máme pre teba skvelú ponuku. Hľadáme dynamického človeka, ktorý má skúsenosti s SQL databázami, vyhovuje mu práca na Freelance a chce pracovať pre medzinárodnú spoločnosť. Náplňou tvojej práce bude: - Návrh databázovej štruktúry - Administrácia MS SQL Servera - Budeš programovať v T-SQL - Budeš sa podieľať na vývoji pre americký a európsky trh

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala a spĺňaš nasledujúce požiadavky pošli nám svoj životopis. - Ovládaš na základnej úrovni C# - Máš predchádzajúce skúsenosti s SQL a Microsoft SQL Server - Máš aspoň základnú znalosť Microsoft Powershell - Rád pracuješ v tíme - Si schopný čítať a porozumieť technickej angličtine v rámci odborného zamerania

Informácie o plate

Od 20 do 31 EUR za hodinu

Ročný bonus Flexibilný pracovný čas Možnosť využívať home office Spoločnosť taktiež ponúka atraktívne výhody vo forme felxibilného pracovného času, nadštandardné ohodnotenie, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia a prácu v mladom, dynamickom kolektíve.