HĽADÁME MILOVNÍKA ÁUT - AKVIZIČNÝ PREDAJCA - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HĽADÁME MILOVNÍKA ÁUT - AKVIZIČNÝ PREDAJCA

ID ponuky: 44962

Referenčný kód: 1-30-31525

Dohodou

Plat

Od 520 do 2 000 EUR mesačne

Náplň práce

Pre slovenskú spoločnosť dlhodobo pôsobiacu v oblasti predaja a servisu osobných, úžitkových a nákladných automobilov, obsadzujeme pozíciu AKVIZIČNÝ PREDAJCA NÁHRADNÝCH DIELOV. Vašou pracovnou náplňou bude: - akvizícia a starostlivosť o zákazníkov - predaj náhradných dielov, služieb a servisu - analýza trhu, konkurencie a trendov - prezentácia produktov a reprezentovanie spoločnosti - reportovanie, plnenie plánov - práca v teréne Bratislavský a Trnavský kraj

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (začiatočník)
  • Kandidát by mal mať: - skúsenosti s predajom v oblasti automotive - znalosti MS Office - znalosť trhu v rámci bratislavského a trnavského kraja - základná znalosť anglického jazyka - samostatnosť, otvorenosť, prezentačné zručnosti - ochota cestovať

- možnosť rastu - zaškolovací program - možnosť home office - sociálny program - vernostné odmeňovanie