HLAVNÝ ÚČTOVNÍK - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK

ID ponuky: 54005

Referenčný kód: 6-11-33419

Dohodou

Plat

Od 1 400 do 1 700 EUR mesačne

Náplň práce

- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva 2 výrobných spoločností v systéme ERP - vedenie účtovného tímu (4 špecialisti) - spolupráca v rámci účtovného tímu a ostatnými oddeleniami (mzdové, finančné) - príprava účtovnej závierky (ročnej, štvrťročnej, mesačnej) - príprava daňových priznaní (daň z príjmov, DPH a ostatné dane) - zodpovednosť za správnosť účtovania došlých, vystavených faktúr - komunikácia so štátnymi inštitúciami a bankami - tvorba a aktualizácia metodických postupov účtovania - príprava podkladov pre audit a spolupráca s audítormi - reporting a štatistiky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • - ideálny kandidát, s minimálne 3 ročnými skúsenosťami na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti (účtovanie rozpracovanej výroby) - analytické myslenie, vysoká miera samostatnosti - kandidát po nástupe nebude hodený do vody, naopak, bude sa mať na koho spoľahnúť - komplexnú účtovnú agendu bude preberať postupne v priebehu 0,5 roka (ročná účtovná závierka, daňové priznanie, súvaha, výsledovka,....)

- motivujúca variabilná zložka k platu do 25% - možnosť pracovať home office - práca v jednej z najväčších spoločností v regióne