Hľadá sa Firemný právnik so skúsenosťami v bankovníctve/financiách - jobkontakt.sk Cover

Hľadá sa Firemný právnik so skúsenosťami v bankovníctve/financiách

ID ponuky: 56438

Referenčný kód: 1-11-33906

Dohodou

Plat

Od 3 000 do 5 000 EUR mesačne

Náplň práce

Dnes mám pre teba zaujímavú prácu s výkonom práce vo VIEDNI alebo LONDÝNE (je to na tebe, kde sa rozhodneš!). Do spoločnosti, ktorá sa venuje inováciám a riešeniam v platobnom priestore hľadáme PRÁVNIKA. Vašou úlohou bude: - Samostatná príprava a pripomienkovanie právnej dokumentácie - Poskytovanie právnej podpory pri vyjednávaní obchodných podmienok - Poskytovanie právnej konzultácie kolegom v rôznych obchodných procesoch a upozorňovanie na možné riziká ako aj návrh efektívnych riešení - Zodpovednosť za evidenciu príslušnej dokumentácie , monitorovanie zmien vo vlastníctve - Udržiavanie kontaktu s externými poradcami, notárskymi kanceláriami a podobne

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Úspešný kandidát by mal mať: - Právne vysokoškolské vzdelanie PODMIENKOU - minimálne 3 ročné skúsenosti ako Právnik - skúsenosti vo finančnej sfére - zalosť medzinárodného práva, skúsenosti v obchodnom práve - výborná znalosť anglického jazyka - University degree in Law; - At least 3 years of relevant experience, preferably in banking, payments, financial services or fintech; - Experience in the payments industry is of great advantage; - Experience of European payments law is desirable; - Fluent English, German is of advantage; - Excellent communication and conflict management skills; - Strong analytical skills and presentation skills; - Team-oriented attitude; - Proactive approach and attention to detail; - Good knowledge of MS office. Our offer: - Minimum annual gross salary 45.000 EUR based on the collective bargaining agreement, additional payment possible according to qualifications. - Attractive bonus package and other employee benefits. - A diversified range of activities in an international environment. - Young and dynamic team with ambitious yet realistic objectives for the future. - Open communication culture.,

The company offers benefits such as 14 salaries, yearly performance bonus, breakfast every day, free train ticket in Vienna, 25 vacation days, 100% paid sick leave, possibility of home office and more.