MANAŽÉR LOGISTIKY pre automobilovú spoločnosť - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽÉR LOGISTIKY pre automobilovú spoločnosť

ID ponuky: 40393

Referenčný kód: 1-30-30713

Dohodou

Plat

Od 3 500 do 5 500 EUR mesačne

Náplň práce

- Zodpovednosť za logistické stratégie - expedíciu, plánovanie, materiálový manažment a úzka spolupráca s oddelením nákupu - Poskytovanie informácií o požiadavkách výroby, spoločnosti a zákazníka - Vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti, kvality, stanovuje optimálne voľby - Organizácia a riadenie činnosti úseku logistiky, nákupu a expedície a zodpovednosť za výkon všetkých činností - Plnenie stanovených úloh jednotlivých oddelení - Zodpovednosť za realizáciu skladového hospodárstva - Zodpovednosť za komplexnosť navrhovaných riešení i toho, že riešenia budú realizované - Zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov. Ak spĺňate požadované kritéria, hľadáme práve Vás a neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: nemčina (mierne pokročilý), angličtina (pokročilý)
  • Kandidát by mal mať znalosť v nasledujúcich oblastiach: - Minimálne 5 ročné skúsenosti v logistike na manažérskej pozícii v AUTOMOBILOVOM priemysle - PODMIENKOU - Skúsenosti z JIT sú veľkou výhodou - Plynulá znalosť Anglického jazyka - denná komunikácia so zákazníkmi, znalosť Nemeckého jazyka - na úrovni stredne pokročilý

- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch. - Individuálny spôsob odmeňovania - Príspevok na dochádzku - Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom