MS SQL Server DBA Viedeň - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MS SQL Server DBA Viedeň

ID ponuky: 44341

Referenčný kód: 1-10-31420

Dohodou

Plat

Od 3 500 do 5 000 EUR mesačne

Náplň práce

-Údržba Cluster Server prostredia vratane storage, OS a DB engine- nadstavenie, upgrady, patche, disaster recovery testy atď... -3rd lvl support Cluster Server databaz/aplikacii -Query optimization, database tuning, coding triggers, complex Views, indexes a stored procedures -Support a údržba dwh pomocou ssis, ssrs a ssas

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • -Minimálne 3 ročná skúsenosť MS SQL administratívy -Tvorba tzv. "high volume, mission critical, data-driven" aplikácii v SQL veľkou výhodou -Skúsenosti s optimalizáciou vo veľkoobjemových záťažových prostrediach, SAN storage, clustering, mirroring, backup atď... -Data model design a DDL -SSIS, SSRS, SSAS -Skúsenosti s inými RDBMS alebo NoSQL databázami -Záujem o DevOps, automatizácie, cloud

-možnosť finančných bonusov na základe skúseností a výkonu -príspevok na životné poistenie -parkovacie miesto (pri dochádzaní z BA) -rôzne bonusy a benefity