Operátor výroby - zabezpečená doprava do práce! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Operátor výroby - zabezpečená doprava do práce!

ID ponuky: 52201

Referenčný kód: 2-21-33091

Dohodou

Plat

Od 604 do 1 200 EUR mesačne

Náplň práce

PRIEMERNÁ ČISTÁ MZDA 800€. Začni s nami pracovať v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov, tlmičov a modulov hnacieho ústrojenstva. Tvojou náplňou práce bude: - obsluha výrobných strojov, montážnych a zváracích liniek - manipulácia s materiálom - triedenie, čistenie, vizuálna kontrola - jednoduché merania pomocou meradiel V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na tč 0910 744 004, radi Vám povieme viac informácii.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
  • - chuť do práce - ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

- zabezpečná doprava z Nových Zámkov a mesta Šahy - dochádzkový bonus - príplatok na cestovné - príplatok za poobednú zmenu - príplatky za nočnú zmenu, nadčas, prácu cez víkend a vo sviatok nad rámec zákona - 13sty a 14sty plat - výkonnostný bonus do výšky 122€ - dochádzkový bonus 77,78€