PROCESS INŽINIER- ZVÁRANIE - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PROCESS INŽINIER- ZVÁRANIE

ID ponuky: 54031

Referenčný kód: 3-30-33377

Dohodou

Plat

Od 1 300 do 1 600 EUR mesačne

Náplň práce

Využite svoje skúsenosti a znalosti v oblasti zvárania pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť. Hlavnou pracovnou náplňou bude: - Príprava technologických postupov pre výrobu na zváranie komponentov - Overovanie, vypracovanie a zavádzanie postupov súvisiacich so zváraním - Plánovanie a zefektívňovanie procesov zvárania - Spolupráca s oddelením výroby

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania - technológia zvárania - Anglický jazyk - pokročilý - Skúsenosti v oblasti zvárania - vítané - Veľmi dobré znalosti zváracích postupov a technológií zvárania - Schopnosť práce s technickou dokumentáciou - Technický typ - Samostatnosť - Flexibilita