Quality/IMS manager - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Quality/IMS manager

ID ponuky: 54118

Referenčný kód: 2-21-33422

Dohodou

Plat

Od 2 200 do 2 500 EUR mesačne

Náplň práce

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii MANAŽÉR KVALITY! Vašou náplňou práce bude: - koordinácia efektívnej implementácie a kontinuálne zlepšovanie IMS - Zodpovednosť za Health&Safety oblasť - APQP manažment /identifikácia požiadaviek zákazníka, riadenie procesu FMEA,manažment PPAP/ - manažment externých laboratórií - zabezpečenie zhody s CSR

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Úspešný kandidát musí spĺňať tieto požiadavky: - Znalosť integrovaného systému managementu - Ukončené minimálne SŠ vzdelanie technického smeru - Komunikatívna znalosť anglického jazyka (denná komunikácia) - Znalosť španielskeho jazyka výhodou - Prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky (ideálne strojárska výroba, LEAN prostredie) - Technická zdatnosť a ochota aktívne riešiť zadané úlohy - Znalosť APQP, PPAP, FMEA - Znalosť ISO 45001, ISO 14001, IATF 16 949, znalosť noriem automotive prostredia ̵- Schopnosť teamovej spolupráce, proaktivita, iniciatívnosť ̵ Plánovacie a organizačné schopnosti, orientácia na klienta ̵ Ochota cestovať

Benefity : - gastro karta - zaškolenie v materskej firme - vianočný večierok - týždeň zdravia - vianočný darček - vitamíny - príspevok pri narodení dieťaťa - príspevok pri svadbe - darček pri životných jubileách