SAP SD KONZULTANT - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SAP SD KONZULTANT

ID ponuky: 35023

Referenčný kód: 1-10-29692

Dohodou

Plat

Od 1 700 do 4 500 EUR mesačne

Náplň práce

Hľadáme SAP Konzultanta pre modul SD. Pozícia je atraktívna pre kandidáta so záujmom o zahraničné projekty vo výrobných spoločnostiach. Okrem funkčných konzultácií je možné zapájať sa aj do programovania, debuggingu v ABAPe či nastavenia EDI. Náplň práce: - podieľanie sa na implementačných projektoch - konzultácie v rámci modulu SD - konzultácie s klientom - príprava funkčných špecifikácií, návrh riešení, spolupráca s ABAP developermi - implementácia riešenia - cestovanie 20 - 50 %

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Kandidát by mal mať: - aspoň 2 roky skúseností ako SAP konzultant - pokročilé konzultačné skúsenosti v rámci modulu SD - pokročilá úroveň nemeckého jazyka

- možnosť SAP certifikácií - home-office (1-2 dni týždenne) - možnosť vybrať si benefity - parkovanie hradené zamestnávateľom