SENIOR IT BUSINESS ANALYST/BIZNIS ANALYTIK (FREELANCE/TPP KONTRAKT NA 1 ROK) - jobkontakt.sk Cover

SENIOR IT BUSINESS ANALYST/BIZNIS ANALYTIK (FREELANCE/TPP KONTRAKT NA 1 ROK)

ID ponuky: 27202

Referenčný kód: 1-10-28224

Dohodou

Náplň práce

Máš predchádzajúce skúsenosti ako "business analyst" a chuť neustále sa zlepšovať? Máš analytické myslenie a vieš prísť s vlastnými návrhmi? Chceš vidieť skutočný dopad tvojej práce na výslednom produkte? Tak mi daj o sebe vedieť! MD rate do 250 EUR ! Čo bude tvojou náplňou práce: - Preklad a definícia požiadaviek zákazníka do požiadaviek na nový produkt - Komunikácia s internými a externými zákazníkmi - Definícia, analýza a dokumentovanie požiadaviek zákazníka - Analýza a návrh riešenia - Príprava a realizácia prezentácii a školení k produktu

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Aké podmienky by si mal spĺňať ak sa chceš uchádzať o túto pozíciu: - Angličtina na komunikatívnej úrovni (aspoň B2) - Predchádzajúce skúsenosti s pozíciou "Business Analyst" - Schopnosť riešiť problémy samostatne - Záujem tvoriť a zlepšovať produkt

Informácie o plate

Od 5 000 EUR mesačne

Benefity a výhody vyplývajúce zo spolupráce s našim klientom : - nadštandardné platové ohodnotenie - práca v stabilnej spoločnosti - príjemné, neformálne pracovné prostredie - pohyblivý pracovný čas - laptop, tablet