SENIOR JAVA DEVELOPER (VIENNA) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SENIOR JAVA DEVELOPER (VIENNA)

ID ponuky: 19580

Referenčný kód: 1-10-27268

Dohodou

Náplň práce

Si skúsený JAVA vývojár a zaujali by Ťa projekty a trvalý pracovný pomer pre úspešnú Rakúsku spoločnosť ? Pracoval by si na projektoch v Scrume s využívaním najmodernejších technológií v oblasti software developmentu. (bol by si zamestnancom Rakúskej spoločnosti, pracoval by si za Rakúsky plat, čerpal by si výhody Rakúskeho systému)

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Požiadavky ? Musíš byť šikovný a skúsený Java developer ideálne z prostredia "finance/banking", ktorý má skúsenosť s MS SQL databázou a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Informácie o plate

Od 3 500 do 5 000 EUR mesačne

- Jazykové kurzy (internetové alebo externé a to 2/3 z ceny kurzu max 330 eur/rok) - Fitnes Golem 8 vstupov za mesiac vrátane wellnes a bazénu - 2 dni dovolenky navyše nad rámec stanovený zákonom - Platené nadčasy 50% priemerného platu, 100% počas víkendov a sviatkov - Firemná knižnica - Referral program, Suggestion program - Team building, Team eventy, Vianočná párty - Narodeninový darček - Stravne lístky - Občerstvenie (káva, čaj) + ovocný deň každú stredu