SENIOR/LEAD NODEJS PROGRAMÁTOR pre krypto/blockchain projekty - jobkontakt.sk Cover

SENIOR/LEAD NODEJS PROGRAMÁTOR pre krypto/blockchain projekty

ID ponuky: 54024

Referenčný kód: 1-10-33394

Dohodou

Plat

Od 2 500 do 4 000 EUR mesačne

Náplň práce

Do IT fintech spoločnosti zameranej na krypto/blockchain oblasť, hľadáme Senior NodeJS programátora/Lead-a, ktorý bude viesť menší tím developerov. Náplň práce: - vývoj BE časti software riešení v rámci krypto/blockchain oblasti - práca so škálovaním a orchestrovaním (Kubernetes) - komplexné pokrytie projektov, účasť na zahraničných konferenciách, výber nových členov do tímu - zastrešenie architektúry a security časti projektu

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Kandidát by mal mať: - pokročilú znalosť s NodeJS programovaním - skúsenosť so škálovaním (Kubernetes) - komunikatívny anglický jazyk - schopnosť viesť menší tím

- finančné bonusy a bonusy za jednotlivé projekty - 2-4 dni home office/mesiac - flexibilný pracovný čas - účasť na zahraničných konferenciách - multisport karta