SOFTWARE ADMINISTRÁTOR/QA pre e-health Švajčiarske projekty - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SOFTWARE ADMINISTRÁTOR/QA pre e-health Švajčiarske projekty

ID ponuky: 54023

Referenčný kód: 1-10-33407

Dohodou

Plat

Od 2 000 do 3 000 EUR mesačne

Náplň práce

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Operations engineera, ktorý sa bude podieľať na medicínskych projektoch pre Švajčiarsko. Náplň práce: - maintenance a administrácia e-health softwarových riešení - práca v menšom agilnom tíme pre exkluzívneho Švajčiarskeho zákazníka - občasné cestovanie (raz za 10 týždňov na max.4 dni) - práca s Git, Jenkins, Splunk, SQL, Docker, JIRA

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Kandidát by mal mať: - skúsenosť s "operations" časťou projektu, t.j. administrácia a údržba software riešenia - pokročilú úroveň anglického jazyka - teoretickú znalosť Java

- 5 dní dovolenky navyše - 3 sickdays + home office - PN preplácaná nad rámec zákona - jazykové kurzy a certifikácie preplácané spoločnosťou - plne preplácané stravné lístky