Senior IT Analyst / IT Business Analyst ( Viedeň) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Senior IT Analyst / IT Business Analyst ( Viedeň)

ID ponuky: 12181

Referenčný kód: 1-10-24913

Dohodou

Plat

Od 4 000 do 5 500 EUR mesačne

Náplň práce

Otvára sa možnosť pracovať pre medzinárodnú IT spoločnosť so sídlom vo Viedni. Ak si skúsený SENIOR BUSINESS ANALYTIK a chceš svoje skúsenosti uplatniť v úspešnej spoločnosti, tak je táto pozícia práve pre teba! Pracovnou náplňou bude: - transformácia obchodných potrieb spoločnosti do funknčných IT požiadaviek - komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi - vyhodnocovanie požiadaviek z okolitých zdrojov - tvorba štruktúrovanej dokumentácie - spolupráca so systémovými a softvérovými architektmi - podpora projektových manažérov pri vyhodnocovaní aktivít - práca s dátami v súlade s UML a BPML štandardmi - podpora vývojárskych a Quality Assurance tímov (napr. kontrola testovacích prípadov)

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Úspešný kandidát by mal spĺňať: - ochota pracovať full-time vo Viedni - predošlá pracovná skúsenosť na podobnej pozícií - vzdelanie v oblasti IT - anglický jazyk na pokročilej úrovni - skúsenosť s life cycle projektmi - analytické myslenie - komunikačné schopnosti - pro-klientsky prístup

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.