Si skúsený JAVA Developer,chceš dostať dobre zaplatené a cestovať po svete? - jobkontakt.sk Cover

Si skúsený JAVA Developer,chceš dostať dobre zaplatené a cestovať po svete?

ID ponuky: 26303

Referenčný kód: 1-10-26991

Dohodou

Náplň práce

Máš chuť cestovať po svete, používať tie najnovšie technológie, užívať si bývanie v luxusných hoteloch a ešte pri tom dostať naozaj dobre zaplatené? Ak máš pokročilé skúsenosti s JAVA vývojom tak potom hľadáme práve teba! Čo bude tvojou náplňou práce ? - písanie testovateľných a účinných znovu použiteľných kódov - navrhovanie a implementácia zaujímavých aplikácií a spolupráca na backende aj frontende - riešenie problémov týkajúcich sa kritických služieb a automatizácie, aby sa zabránilo opakovaniu s problémov - podpora pre procesy

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • Okrem toho, že chceš v práci cestovať a ovládaš programovanie v JAVA, Python alebo NodeJS, bolo by dobré keby si mal aj tieto schopnosti: "mandatory" skills : - mať plynulú angličtinu (cestovanie, komunikácia s klientami..) - ochota cestovať v rámci pozície (cca 20%) - pochopenie asynchrónneho programovania a jeho zvláštností a riešení - skúsenosti s administráciou systémov Linux (aspoň základy) "nice to have" skills : - skúsenosti s konfiguráciou infraštruktúry a nástrojmi Puppet, Ansible, Chef, Fabric, Terraform - pracovné znalosti Docker, Kubernetes, Openshift, Clouldoundry

Informácie o plate

Od 3 000 do 4 500 EUR mesačne

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme. Možnosť cestovať do vyspelých krajín a pracovať s najnovšími technológiami.