TECHNICKÁ PODPORA + GARANTOVANÝ 13. 14 PLAT - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TECHNICKÁ PODPORA + GARANTOVANÝ 13. 14 PLAT

ID ponuky: 53888

Referenčný kód: 1-30-33393

Dohodou

Plat

Od 1 100 do 1 500 EUR mesačne

Náplň práce

Absolvoval si technickú vysokú školu alebo strojársku? Tak neváhaj, pretože sa otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti ako TECHNICKÁ PODPORA. A čo ťa naučí tvoj budúci zamestnávateľ? - práca s technickou dokumentáciou - zapisovať zmeny, úpravy potrebných súčiastok, produktov do technickej dokumentácie - vyhľadávať si potrebné informácie v programe SAP - zabezpečovať ukladanie všetkých potrebných dokumentov do interného programu, ich korektnosť a aktuálnosť - odkontrolovať či je všetko v technickej dokumentácii správne, aby keď externý dodávateľ obdrží technickú dokumentáciu všetko dokázal vyrobiť

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • Úspešný kandidát by mal mať: - Vysokoškolské vzdelanie strojárskeho alebo technického smeru VÝHODOU - Prax v programe Creo VÝHODA - Technické myslenie - Schopnosť riešiť problémy samostatne - Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni - Znalosť programu SAP VÝHODA

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity: - 13ty a 14ty plat - Týždeň dovolenky navyše - Príspevok na DDS - Príspevok na jazykové vzdelávanie - Uvedený plat je OD 1100€ - následne sa odvíja od pracovných skúseností kandidáta