Softvérový inžinier (PC, mobilné a web aplikácie) - HMH, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Softvérový inžinier (PC, mobilné a web aplikácie)

ID ponuky: 54983

Referenčný kód: 69005964

Dohodou

Plat

Od 2 000 EUR mesačne

Mzda je výsledkom dohody v závislosti od skúseností a schopností kandidáta.

Náplň práce

Vaše primárne zameranie na tejto pozícii bude vytváranie aplikácií pre PC, mobilné zariadenia a web. Softvérové aplikácie budeš tvoriť najmä v jazyku C# od back-end služieb až po front-end, komunikačných/ HW orientovaných aplikácií ako aj aplikácií webových, databázových a mobilných. Kľúčová bude aj vaša spoluúčasť na tvorbe návrhu, technických špecifikácií a riešení problémov pri vývoji našich produktov. Ako Softvérový inžinier budete zodpovedný/á za: • analytický a koordinovaný návrh a vývoj týchto aplikácií. • návrh, budovanie a udržiavanie bázy efektívneho, opakovane použiteľného a spoľahlivého kódu primárne v jazyku C#. • zabezpečenie výkonu, kvality a ergonómie aplikácií. • identifikáciu úzkych miest, chýb a návrh protiopatrení a riešení. • udržiavanie kvality a dokumentácie kódu.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 5
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • - C# - pokročilý - .NET - pokročilý - Microsoft Excel - pokročilý - Microsoft Word - pokročilý - • Analytické myslenie a schopnosť riešiť komplexné zadania • Ochota sa neustále vzdelávať a rozvíjať • Samostatnosť • Schopnosť spolupráce v tíme • Hlboká znalosť princípov objektovo orientovaného programovania • Znalosť nástrojov a princípov na správu verzií kódu (preferovaný Git). • Skúsenosti s rozšírenými jazykmi, nástrojmi a frameworkami web aplikácií (HTML, CSS, JS, PHP, ASP). • Skúsenosť s tvorbou čistého, čitateľného a zdokumentovaného kódu

Benefity

Finančné odmeny Vzdelávanie a rozvoj

Fotky pracoviska