Systémový inžinier (mikroprocesorové systémy) - HMH, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Systémový inžinier (mikroprocesorové systémy)

ID ponuky: 89707

Referenčný kód: 2fc7c035

Dohodou

Plat

2 300 EUR mesačne

*Pri ponuke individuálne zvážime profesionálne skúsenosti a kvalifikáciu kandidáta, aby bola finálna dohoda férová.

Náplň práce

Systémový inžinier je tvorcom vízie, ktorú následne pretavuje do návrhu technického riešenia. Následne vedie vývojový tím v smere naplnenia požiadaviek na systém. Systémový inžinier u nás je: - Tvorcom architektúry našich systémov MIREL. Preto hľadáme človeka so širokým záujmom a prehľadom v metodikách tvorby SW ako aj znalosťou princípov elektronických obvodov. - Kľúčovou osobou - technicky aj projektovo - pri vedení komplexných vývojových projektov od etapy koncepcie až po finalizáciu. - Nositeľom vízií, ktoré prináša spolu s novými poznatkami do inovácií produktov a zlepšovania už existujúcich. - Zodpovedným riešiteľom komplexných technických problémov. - Nosným pilierom pri tvorbe dokumentácie potrebnej vo všetkých fázach životného cyklu našich produktov

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3

- Stabilná slovenská technologická spoločnosť s vlastným know-how a vývojom. - Permanentný kontrakt (TPP), nie je závislý od projektov. - Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností - Flexibilný pracovný čas - Home office do 20% pracovného času (po adaptácii) - Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.) - Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných) - Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie), príspevok na tímové aktivity - Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom - Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov

Fotky pracoviska