Koordinátor projektov - HRcomm Cover

Pracovná pozícia

Koordinátor projektov

ID ponuky: 49095

Referenčný kód: 91847882

Dohodou

Plat

1 200 EUR mesačne

13. a 14. plat na základe splnených cieľov

Náplň práce

• realizácia marketingovej a komunikačnej politiky HRcomm • zodpovednosť za obsah a aktuálnosť informácií o HRcomm na sociálnych sieťach (Facebook, LindkedIn, Instagram), • príprava pozvánok a komunikácie na HRcomm a partnerské podujatia • zodpovednosť za dizajn, náplň a aktualizáciu firemnej webovej stránky • vydávanie online newslettera HRcomm - 5x ročne • organizačné zabezpečenie projektov „HR Inovácia“ a „HR Startupy“, aktívna spolupráca s projektovými tímami • zodpovednosť za organizáciu akcií v rámci regionálnych podujatí (Bratislava, Trnava, Žilina, Košice ai.) • organizačné zabezpečenie a aktívna účasť na workshopoch pre mladých HRistov • spolupráca s Európskou HR asociáciou (EAPM), svetovou HR asociáciou (WFPMA) a so zahraničnými asociáciami združenými pod EAPM

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, aktívny šofér

Fotky pracoviska