ACCOUNT MANAGER - JOB ANGELS Cover

Pracovná pozícia

ACCOUNT MANAGER

ID ponuky: 73229

Referenčný kód: 0a6b650d

Dohodou

Plat

Od 2 000 EUR mesačne

Na základe skúseností.

Náplň práce

Máš chuť tvoriť, nie len predávať ? Do nášho anjelského teamu hľadáme : ambiciózneho , cieľavedomého a pohodového kolegu, ktorý pomôže rozvinúť obchodné aktivity v rámci Slovenska, Českej republiky a ďalších krajín, ktoré postupne otvárame (napr. Vietnam). V praxi to znamená, že nový kolega bude získavať nových, ale dostane aj existujúcich klientov, bude s nimi aktívne komunikovať, stretávať sa s nimi, zisťovať ich potreby, pripravovať podľa toho ponuky, dohadovať podmienky spolupráce, získavať ich feedback a poskytovať podporu. Nie je to iba o obchode ale aj o : - Plánovaní, sledovaní a vyhodnocovaní nových investícií prichádzajúcich na SK - Nových nápadoch na zlepšenie produktu - Získavaní nových partnerských webov - Koordinácií a prepájaní s ATS / CRM systémami - Účasti na rôznych konferenciách a obchodných komorách. U nás sa nudiť nebudeš. V úzkej spolupráci s našou CEO budete budovať inovatívnu platformu na cielené vyhľadávanie kandidátov.

Požiadavky na uchádzača

- auto - notebook, telefón - home office podľa toho ako Ti to bude vyhovovať - flexibilný pracovný čas - rôzne školenia a jazykové kurzy a v neposlednom rade super team :)

Fotky pracoviska