Klientský pracovník / pokladník - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky Cover

Pracovná pozícia

Klientský pracovník / pokladník

ID ponuky: 49354

Referenčný kód: 770b2264

Dohodou

Plat

Od 900 EUR mesačne

od 900,- € brutto (spolu základná mzda od 630€+ osobné ohodnotenie na pozícii od 270€ priznané ihneď odo dňa nástupu do PP), 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy.

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii, ktorá nie je obchodníckeho charakteru a nie je s ňou spojené žiadne plnenie obchodného plánu, bude:- príprava, uzatváranie a spracovanie zmluvných dokumentov o vedení bežných účtov, vkladových účtov a iných produktov banky v bankovom informačnom systéme, - zriaďovanie, modifikácie, autorizácie, kontroly, zrušenie bežných a vkladových účtov a iných produktov banky, - administrácia klienta v bankovom informačnom systéme, zadávanie a aktualizácia údajov, - preberanie SEPA, cezhraničných a zahraničných platobných príkazov k ďalšiemu spracovaniu, - preberanie žiadostí na spracovanie (platobné karty, elektronické bankovníctvo, zmeny na účtoch), - vykonávanie pokladničnej a zmenárenskej činnosti, - vystavovanie potvrdení, konfirmácií, - vybavovanie reklamácii. Pracovná pozícia nie je obchodníckeho charakteru a nie sú pri nej stanovené žiadne obchodné plány. Pracovná pozícia má administratívny charakter s minimálnym počtom pokladničných operácií. Pracovná doba: pondelok - piatok (víkendy sú voľné).

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • - Pri stredoškolskom vzdelaní kandidáta požadujeme prax: - aspoň 2 ročnú skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v bankovníctve Pri vysokoškolskom vzdelaní je predchádzajúca prax výhodou - pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ ekonomického smeru.

Fotky pracoviska