Konzultant na pasívnej telefonickej linke - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky Cover

Pracovná pozícia

Konzultant na pasívnej telefonickej linke

ID ponuky: 48526

Referenčný kód: 2ec19142

Dohodou

Plat

Od 900 EUR mesačne

od 900,- € brutto (spolu základná mzda od 630€+ osobné ohodnotenie na pozícii od 270€ priznané ihneď odo dňa nástupu do PP), 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy.

Náplň práce

Máte príjemný hlas? Ste komunikatívny? Máme pre vás voľnú pracovnú pozíciu - Konzultant na PASÍVNEJ telefonickej linke. Hlavnou pracovnou náplňou bude: - prijímanie telefonátov od klientov i neklientov banky a poskytovanie informácií o J&T Banke, o bankových produktoch, o skupine J&T na požadovanej odbornej úrovni, - riešenie telefonických požiadaviek klientov v rozsahu služieb telefonickej linky, - poskytovanie služieb telebankingu, - vypracovávanie reportov podľa pokynov nadriadeného, - administratívne činnosti spojené s poskytovaním bankových služieb, - pravidelné preškoľovanie sa na nové produkty a prehlbovanie informácií o bankových produktoch a službách. Ide o pasívnu telefonickú linku, telefonáty sa len príjímajú. Nejedná sa o obchodnú pozíciu. Nie je nutné aktívne obvolávanie.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • - Výborné komunikačné zručnosti - Výborná znalosť spisovného jazyka - Prezentačné zručnosti - MS Office - Word, Outlook-pokročilý, Excel-základy - Pri stredoškolskom vzdelaní kandidáta: - aspoň 2 ročnú skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v bankovníctve - call centrum finančnej inštitúcie, prípadne iné call centrum napr. mobilný operátor, poskytovateľ sieťových služieb a pod., - alebo aspoň 2 ročnú prax na pozícii osobný bankár, teller, poradca klienta a pod. Pri vysokoškolskom vzdelaní je predchádzajúca prax výhodou - pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ ekonomického smeru ako štartovacia pozícia v oblasti bankovníctva. Ďalej oceníme tieto vaše vlastnosti: - proklientská orientácia, - pozitívny a aktívny prístup k práci, - precíznosť a spoľahlivosť, - chuť pracovať, učiť sa a napredovať.

Ponúkame Vám: - členstvo v exkluzívnom klube J&T Banky Magnus, - príspevok zamestnávateľa vo výške 400.- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, nákup rôznych tovarov (knihy, elektro) atď. - týždeň dovolenky naviac, - platené sick days, - odborné vzdelávanie, - jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina alebo nemčina), - množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania, - zvýhodnené bankové produkty, - moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja, - mladý a priateľský pracovný tím.

Fotky pracoviska