Pracovník oddelenia AML - AML Officer (Anti-Money-Loundering) - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky Cover

Pracovník oddelenia AML - AML Officer (Anti-Money-Loundering)

ID ponuky: 50696

Referenčný kód: e7a75f9f

Dohodou

Plat

Od 1 500 EUR mesačne

od 1.500 € brutto (základná mzda od 1.050€+osobné ohodnotenie na pozícii od 450€ priznané ihneď odo dňa nástupu do PP) a 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy. Finálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru oboch strán a bude sa odvíjať od odborných skúseností a seniority kandidáta.

Náplň práce

- Detegovanie neštandardných obchodných operácií a ich reportovanie - Spolupráca pri nastavovaní funkčných AML procesov - Nastavovanie vnútorných predpisov v oblasti AML - Zabezpečovanie (príprava a realizácia) interných školení zamestnancov v danej oblasti - Identifikácia a riadenie rizík v oblasti AML - Pravidelný reporting - Komunikácia s dohliadajúcimi orgánmi nad plnením zákonných povinností v oblasti AML

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - •veľmi dobrý prehľad v ekonomickej a právnej oblasti vo vzťahu k AML, znalosť právnych predpisov v oblasti AML, • veľmi dobrá znalosť angličtiny, • analytické a kritické myslenie, • schopnosť hľadať a navrhovať riešenia, • asertivita a veľmi dobré komunikačné zručnosti, • schopnosť viesť prezentácie - interné školenia, • proaktívny a zodpovedný prístup k pracovným úlohám, • samostatnosť.

- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro, elektro, knihy a iné, - týždeň dovolenky naviac, - platené sick days, - zamestnanecká knižnica, - odborné vzdelávanie, - bezplatné jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina a nemčina), - množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom, - stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce, - zvýhodnené bankové produkty.

Fotky pracoviska