Privátny bankár / obchodník - J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky Cover

Pracovná pozícia

Privátny bankár / obchodník

ID ponuky: 49084

Referenčný kód: 07ab7b03

Dohodou

Plat

Od 1 200 EUR mesačne

1.200,- € brutto (spolu základná mzda od 840€+osobné ohodnotenie na pozícii od 360€ ihneď od začiatku PP) + obchodnícke provízie. Konečná výška mesačnej sa bude odvíjať od skúseností uchádzača.

Náplň práce

Máte prehľad v investičných produktoch? Ste ambiciózny? Chcete byť úspešný spolu s nami? Ak áno, hľadáme vás, nášho nového kolegu do tímu úspešných privátnych bankárov! Čo budeme od vás na tejto pozícii očakávať: - akvizície nových klientov (fyzické aj právnické osoby), postupné vybudovanie si vlastného portfólia klientov a komplexná starostlivosť o klientov v portfóliu na požadovanej nadštandardnej úrovni, - realizácia predaja investičných produktov, - realizácia špecifických požiadaviek VIP klientov, - poskytovanie poradenstva privátnym klientom J&T Banky, - realizácia a administrácia klientskych projektov, - aktívny prístup pri plnení stanovených obchodných plánov.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • - - znalosť externého obchodného prostredia/konkurencie, - znalosť investičných produktov a osobný záujem naďalej sa v tejto oblasti rozvíjať a zdokonaľovať, - schopnosť vybudovať si vlastné portfólio bonitných klientov, - výborný prehľad v oblasti ekonómie, financií a bankovníctva, všeobecný rozhľad v oblasti svetového diania, umenia, kultúry, športu, - výborné prezentačné schopnosti, - spoločenské vystupovanie, - samostatnosť, - časovú flexibilita, - komunikatívna znalosť anglického jazyka bude výhodou, - proklientskú orientácia.

Ponúkame Vám: - členstvo v exkluzívnom klube J&T Banky Magnus, - príspevok zamestnávateľa vo výške 400.- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, nákup rôznych tovarov (knihy, elektro) atď. - týždeň dovolenky naviac, - platené sick days, - odborné vzdelávanie, - jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina alebo nemčina), - množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania, - zvýhodnené bankové produkty, - moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja, - mladý a priateľský pracovný tím.

Fotky pracoviska