ACCOUNT MANAGER - JobAngels Cover

Pracovná pozícia

ACCOUNT MANAGER

ID ponuky: 96048

Referenčný kód: e66ed6fc

Dohodou

Plat

Od 1 500 EUR mesačne

Atraktívna bonusová zložka

Náplň práce

Máš chuť meniť zaužívané postupy v oblasti získavania talentov? Tvoriť a predávať jedinečné riešenia pre našich klientov? Do nášho anjelského teamu hľadáme: Človeka, ktorému nie je neznáme prostredie HR, nakoľko našim klientom je predovšetkým HR komunita. (od špecialistov po HR riaditeľov) Našim klientom pomáhame získavať to najcennejšie- nových zamestnancov a keďže je trh práce veľmi meniacou sa veličinou - hľadáme niekoho, kto vie proaktívne prinášať riešenie a nebojí sa výziev. Tvojou úlohou bude oslovovať nových klientov, ako aj starostlivosť o tých existujúcich. Produkt, ktorý Ti k tomu pomôže je jedinečný na trhu - naša AI, ktorá vie cieliť na pasívnych uchádzačov a tým oslovovať väčšie množstvo ľudí ako klasické riešenia v oblasti náboru. Hľadáme niekoho, kto má "sales" drive ale zároveň sa bude podieľať na: - nových nápadoch na zlepšenie produktu - získavaní nových partnerských webov - koordinácií a prepájaní s ATS / CRM systémami - networkingu nielen v rámci HR komunity U nás sa nudiť nebudeš. V úzkej spolupráci s celým teamom budeme budovať inovatívnu platformu na cielené vyhľadávanie kandidátov.

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 3

- auto - notebook, telefón - home office podľa toho ako Ti to bude vyhovovať - flexibilný pracovný čas - rôzne školenia a jazykové kurzy ( AJ, NJ ) - v rámci pracovného času a v neposlednom rade super team :)

Fotky pracoviska