STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV (BRIGÁDA PRE ŠTUDENTA) - JobAngels Cover

Pracovná pozícia

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV (BRIGÁDA PRE ŠTUDENTA)

ID ponuky: 53920

Referenčný kód: 5a079db7

Dohodou

Plat

4,50 EUR mesačne

Náplň práce

Spokojnosť a úspech našich užívateľov (firmy, uchádzači, anjeli) je aj našim úspechom. Na pozícií Starostlivosť o zákazníkov sa staneš prvým kontaktom s našimi klientmi. Predstavíš im náš produkt, jeho unikátnosť a jedinečnosť, prevedieš ich v jeho využití alebo im pomôžeš zodpovedať nejasnosti. Tam to však nekončí... kľúčovou esenciou je budovanie vzájomnej dôvery a vzťahu. Budeš uchom, rukami i kreátorom nových nápadov a vylepšení. Hlavné úlohy: - aktívne oslovovanie nových klientov cez telefón a email, - statostlivosť o existujúcich klientov, - proaktívne prinášanie nápadov a ich realizácia.

Požiadavky na uchádzača

<p>Zlepšíš si komunikačné zručnosti a popri ostatných členoch tímu nazrieš do sveta Marketingu, Sales aj IT. Ak budeš chcieť, mega veľa sa toho naučíš.</p> <p>Okrem toho nebude chýbať:</p> <ol><li><strong>priateľský tím </strong></li><li><strong>flexibilita</strong> - pracovný čas si vyskladáš podľa vlastnej dostupnosti ;-)</li><li>kreatívne a <strong>dynamické</strong> prostredie, v ktorom tvoj hlas a nápady zavážia </li></ol>

Fotky pracoviska