Senior Backend Developer - Kontentino s. r. o. Cover

Pracovná pozícia

Senior Backend Developer

ID ponuky: 68268

Referenčný kód: 8a71dc5d

Dohodou

Plat

Od 2 000 do 4 000 EUR mesačne

Plat: Mid-level od 2000€ senior od 3000

Náplň práce

Čo používame? - PHP 7 a Laravel framework je core stone našeho backendu - PostgreSQL nám slúži ako databáza - Amazon Web Services, simple email, S3, queue, a veľa ďalších cloudových riešení - Cez rôzne API sa napájame na sociálne siete, napr. pri Facebooku a Instagrame je to cez Graph API - Jira na organizovanie úloh Čo u nás budeš robiť? - zlepšovať a rozširovať našu integráciu s rôznymi sociálnymi sieťami - optimalizovať databázové riešenie pre lepšiu škálovateľnosť - používať technológie ako napríklad GraphQL, Docker, AWS - spolupracovať s ďalšími ľuďmi v teame - CTO, frontend a backend developeri, product manager - možnosť prispievať do našich vlastných open source knižníc - automatizovať procesy, písať testy, robiť code review - vymýšľať, navrhovať a implementovať nové funkcie

Požiadavky na uchádzača

Čo ti ponúkame? - možnosť pracovať z domu - káva, občerstvenie, jóga priamo na pracovisku - dva tri v týždni nám vyvára šikovná kuchárka priamo v našej vile - rodinná atmosféra - kľud v kancelárii, prípadne na teraske vonku - otvorený prístup k technológiám - možnosť zúčastňovať sa na medzinárodných konferenciách a meetupoch - lyžovačka v Rakúsku a pravidelné parties v domchecku Nažívame si spolu v domčeku “v stráni” s výhľadom na Mlynskú dolinu. Pracujeme na kôpke, ale keď sa potrebuješ zavrieť, tak máme terasku a miestnosti plné rastlín a umenia. Chodíme na splavy, lyžovačky, či pivká. Ráno sa u nás na záhrade precvičuje jóga s našimi susedmi Brackets by Triad. Chodievame na konferencie ako WebSummit (Lisabon), Saastock (Dublin) TNW (Amsterdam), Social Media Week a podobne. Sme kamaráti, netušíme, čo je to korporátna kultúra, kultúru si tvoríme sami.

Fotky pracoviska