Asistent/ka predaja CROPP do OC Forum Poprad - LPP Slovakia, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Asistent/ka predaja CROPP do OC Forum Poprad

ID ponuky: 55796

Referenčný kód: 5ef65534

Dohodou

Plat

Od 700 do 725 EUR mesačne

od 700 € + osobné ohodnotenie

Náplň práce

Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad, čo je vo svete módy in, staň sa členom nášho tímu, využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania. Ak ku práci pristupuješ zodpovedne, spoľahlivo a nemáš rád/a nudu, tak nám napíš. Náplň práce, ktorú Ti zveríme: • Poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a jeho dostupnosti • Práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru • Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom • Zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni • Plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov • Aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne

Požiadavky na uchádzača

  • - Komunikačné schopnosti - Pozitívny prístup - Tímový hráč - Schopnosť učiť sa - Kreatívne riešenie problémov -

Fotky pracoviska