Asistent/ka predaja značky SINSAY TULIP v Martine - LPP Slovakia, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Asistent/ka predaja značky SINSAY TULIP v Martine

ID ponuky: 57126

Referenčný kód: 6ce6e69a

Dohodou

Plat

Od 350 do 362,50 EUR mesačne

350€ + osobné ohodnotenie

Náplň práce

Pre našu predajňu SINSAY v Martine hľadáme šikovných asistentov predaja, ktorí doplnia náš zohraný TÍM na čele so skúseným manažérom, ktorý je zárukou príjemného pracovného prostredia a ľudského prístupu! Využi skvelú príležitosť a staň sa našou súčasťou • Poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a jeho dostupnosti • Práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru • Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom • Zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni • Plnenie stanovených plánov a bezpečnostných predpisov • Aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne

Požiadavky na uchádzača

  • - Komunikačné schopnosti - Pozitívny prístup - Tímový hráč - Schopnosť učiť sa - Kreatívne riešenie problémov -

Fotky pracoviska