Manažér skladu do našej úplne novej predajne SINSAY - LPP Slovakia, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Manažér skladu do našej úplne novej predajne SINSAY

ID ponuky: 56191

Referenčný kód: e507c403

Dohodou

Plat

Od 950 do 1 075 EUR mesačne

od 950 EUR + osobné ohodnotenie (Výška finálnej odmeny závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce

Zaujíma Ťa svet módy? Chceš pracovať v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, ale zároveň preferuješ individuálny prístup? Si pripravený/á sa podieľať na budovaní skvelého tímu, ktorý ťahá za jeden koniec? Tak čítaj ďalej, lebo do nášho tímu v Bratislave hľadáme Manažéra skladu na našej úplne novej predajni SINSAY, ktorý zodpovedať za organizáciu skladu, dodržiavanie platných štandardov a prehľadnosť. Oblasti, za ktoré bude náš manažérsky tím zodpovedať vyzerajú nasledovne: - Zodpovedá spolu s Manažérom prevádzky za objektívne ciele predaja na týždennej báze a organizačne zabezpečuje plynulý chod procesov skladu, tak aby dosahovali stanovené ciele - Využíva skúsenosti z minulých období na zvýšenie predaja tak, aby sa splnili nastavené ciele predaja - Vedie tím tak, aby spoločne dosahovali stanovený cieľ - Komunikuje s tímom vizualistov o aktuálnych záležitostiach, akciách, najpredávanejších položkách, o novej kolekcii, preprave a dodávkach - Komunikuje s Manažérom prevádzky o aktuálnych problémoch na prevádzke, o najpredávanejších položkách, novej kolekcii, preprave a doprave - Zabezpečuje jasné, podrobné a aktuálne záznamy o celkovom pohybe skladových zásob - Zodpovedá za kompletnosť a včasnosť dodávok

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 1
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • - Komunikačné schopnosti - Schopnosť viesť a motivovať tím - Manažérske schopnosti - Analytické myslenie - Ľudský a profesionálny prístup -

• Prepracovaný systém zaškolenia a vzdelávania • Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY • Príspevok pri dôležitých životných udalostiach (narodenie dieťata, svadba) • Príspevok na štúdium Anglického jazyka • Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti • Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti • Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii • Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :) • Flexibilitu a možnosť presunu v rámci Slovenska • Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých teambuildingových aktivitách ... a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Fotky pracoviska