Regional Visual Merchandiser - RESERVED - LPP Slovakia, s.r.o. Cover

Pracovná pozícia

Regional Visual Merchandiser - RESERVED

ID ponuky: 57217

Referenčný kód: 74a831af

Dohodou

Plat

Od 1 650 EUR mesačne

od 1650 € (Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce

Naša vlajková značka RESERVED hľadá skúseného Regionálneho Visual Merchandisera, ktorý má relevantné skúsenosti na danej pozícii, silný zmysel pre vizuál a motiváciu pracovať pre ikonickú značku s dlhoročnou tradíciou a trendovým dizajnom. Náplň práce na dajne pozícii spočíva primárne z nasledovných úloh: * Zabezpečenie komerčného vizuálu na prevádzkach s cieľom maximalizovať výsledky predaja * Pravidelné sledovanie a analýzy reportov * Kontrola a koordinácia práce na prevádzkach vo zverenom regióne * Plnenie predajného plánu, dosahovanie KPI - ukazovateľov * Školenia zamestnancov ohľadne VM štandardov * Koordinácia a kooperácia pri otváraní nových prevádzok * Podpora RSM * Zodpovednosť za aplikovanie aktuálnych módnych trendov a inšpirácií podľa štandardov spoločnosti * Podieľanie sa na výbere Visual Merchandiserov a zabezpečenie školení a workshopov na prevádzkach * Poskytovanie pravidelnej spätnej väzby z regiónov Sales koordinátorom * Monitorovanie trhu konkurencie a reportovanie zistených skutočností na pravidelnej báze

Požiadavky na uchádzača

  • Počet rokov praxe: 2
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • - Cit pre vizuál - Kreatívne cítenie - Zmysel pre detail - Schopnosť pracovať v tíme - Orientácia na výsledok - Výborné komunikačné zručnosti - Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti RETAILU TEXTILE / FASHION Mobilita a pripravenosť cestovať na domáce i zahraničné služobné cesty Komunikatívna znalosť anglického jazyka Vodičský preukaz sk. B Skúsenosti v oblasti riadenia ľudí a dohľadu

• Prepracovaný systém zaškolenia • Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY) • Príspevok pri dôležitých životných udalostiach • Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti • Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti • Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :) • Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii

Fotky pracoviska