Balič/Manipulant (Nitra) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Balič/Manipulant (Nitra)

ID ponuky: 62175

Dohodou

Plat

800 - 954 EUR mesačne brutto

Náplň práce

Vaša úloha bude veľmi jednoduchá: - budete presúvať vylisované komponenty do boxov z dopravníkového pásu - zodpovednosť za uzamknutie palety - zodpovednosť za neporušenie kvality kusu - 3 zmenná prevádzka - práca vhodná pre mužov

Požiadavky na uchádzača

  • - dorozumenie sa v slovenskom jazyku - pracovné návyky - zodpovednosť - ochota pracovať občas aj nadčas - vedieť počítať (diely, ktoré sa zakladajú do obalov, je potrebné prerátať) - dodržiavať príkazy nadriadeného - schopnosť dopraviť sa do práce na všetky 3 zmeny (zastávka je cca 12 minút peši k pracovisku) - práca vhodná pre mužov - baličov - fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav

800 Eur/brutto základ + mesačný bonus zo základnej mzdy do výšky 13% + príplatky za nočné zmeny + príspevok na cestovné (celková mesačná mzda je 954 € + nočné + nadčasy+ príplatky).