PART-TIME PRO STUDENTA VŠ S POKROČ. AJ (ihned) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PART-TIME PRO STUDENTA VŠ S POKROČ. AJ (ihned)

ID ponuky: 68681

Dohodou

Náplň práce

- správa rezervačního systému - administrativní podpora účastníků akce - kontrola obsahu uživatelského portálu - testování aplikací z pohledu uživatele - koordinace organizačních týmů - příprava reportů pro manažera oddělení - různé administrativní činnosti dle aktuální potřeby

Požiadavky na uchádzača

  • - ukončené VŠ vzdělání (popř. SŠ s maturitou) - aktivní znalost angličtiny slovem i písmem na pokročilé úrovni (min. kvalitní B2) - znalost práce na PC, zkušenosti s MS Excelem - akceschopnost, zodpovědnost, aktivní přístup - komunikační dovednosti - odolnost vůči stresu - nárazově časovou flexibilitu

- možnost získat zkušenosti s prací v moderní IT společnosti - aktivní využití angličtiny na každodenní bázi - příjemné prostředí s dobrou dopravní dostupností (momentálně ovšem převážně home office) - tým skvělých lidí, kterým záleží na tom, aby vše fungovalo, jak má V případě zájmu zašlete prosím CV v české i anglické verzi.