Hľadá sa IT technik ! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Hľadá sa IT technik !

ID ponuky: 56606

Dohodou

Plat

od 1400 € od skúseností kandidáta

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Chceš pracovať ako IT technik vo výrobnej spoločnosti na greenfield projekte? Tak neváhaj a pošli nám TVOJ životopis! Tvoja náplň práce bude: * Podpora pre koncových užívateľov * IT konfigurácie, inštalácie a nastavenia strojov vo výrobe - vstrekolisy (zosieťovanie, prepojenia) * Správa a údržba HW a SW * Komunikácia s kolegami zo zahraničia (IT) * Spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti (výroba, logistika)

Požiadavky na uchádzača

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Jazykové znalosti Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Osobnostné predpoklady a zručnosti * Znalosť anglického jazyka - B1 a vyššie * Skúsenosti na podobnej IT pozícii min. 2 roky, najlepšie vo výrobnom závode

Zamestnanecké výhody, benefity * Práca pre medzinárodnú spoločnosť, novú na slovenskom trhu * Všetky benefity budú predstavené na osobnom pohovore u klienta