Hľadá sa Manažér shipping department - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Hľadá sa Manažér shipping department

ID ponuky: 49328

Dohodou

Plat

od 1000 € + odmeny

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude: * Koordinácia pridelených zamestnancov na oddelení nakládky, náhradných dielov, administratíva (cca 10 zamestnancov) * Zabezpečenie colnej deklarácie, potrebnej dokumentácie * Administratívna činnosť

Požiadavky na uchádzača

  • - Skúsenosť s logistikou/ špedíciou (balenie, dokumentácia, nakládky ) - Komunikačné a organizačné schopnosti - Proaktívny prístup - Lojálnosť - Leaderské schopnosti Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti - Microsoft Word - pokročilý - Microsoft Excel - pokročilý Vodičský preukaz - B

* Flexibilná pracovná doba * Preplácané nadčasy * Príspevok do DDS * V prípade potreby zabezpečené ubytovanie * Stabilné zázemie úspešnej spoločnosti * Podpora spoločnosti pri zaškoľovaní