Hľádáme skúseného Vedúceho montáže (strojárstvo) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Hľádáme skúseného Vedúceho montáže (strojárstvo)

ID ponuky: 54046

Dohodou

Plat

od 1500 € (v závislostí od skúseností ) + bonusy

Náplň práce

Vašou úlohou bude: * vedenie a riadenie oddelenia montáže strojov a zariadení * vedenie cca 30-členného tímu rôznych pracovných pozícií * zodpovednosť za efektivitu procesov, kvalitu a včasnosť dodávky * zabezpečenie efektívneho využitia kapacít a zdrojov, optimalizácia systémov a procesov * aktívna spolupráca s ďalšími vedúcimi (výroba, montáž, odd. nákupu, logistika, kvalita, atď.) * komunikácia s vedením spoločnosti * pravidelný reporting

Požiadavky na uchádzača

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti * VŠ vzdelanie – technické zameranie (strojárske, elektrotechnické) * Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky * Flexibilne reagovať a riešiť vzniknuté problémy * Logické myslenie * Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup * Výborné komunikačné vlastnosti * Tímový hráč Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním * vysokoškolské I. stupňa * vysokoškolské II. stupňa * vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore * Strojárske alebo Elektrotechnické zameranie Jazykové znalosti * Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Ostatné znalosti * Microsoft Word - pokročilý * Microsoft Excel - pokročilý * Microsoft PowerPoint - pokročilý Vodičský preukaz * B

* Služobný mobil, notebook * Podpora pri zaškoľovaní * Stabilná pozícia v úspešnej medzinárodnej spoločnosti * Možnosť kariérneho rastu * Motivujúce finančné ohodnotenie * Príspevok na dochádzanie * Jazykový kurz zdarma