Hledáme šikovné dělníky/dělnice - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Hledáme šikovné dělníky/dělnice

ID ponuky: 54142

Dohodou

Plat

až 36000

Náplň práce

Hledáme nové kolegy - dělníky, kteří by nám pomohli ve výrobě. Jedná se o pozici MODELÁŘE, jehož činností je výroba modelů a jáder, které jsou důležité pro další činnosti našich zaměstnanců. Další činností jsou technologické opravy, popřípadě úpravy modelového zařízení, obsluha CNC stroje, VZV, obsluha soustruhu a frézy.  Zkušenosti pro nás nejsou rozhodující, důležité pro nás je chuť pracovat a učit se novým věcem.

Požiadavky na uchádzača

  • - Minimální věk 18 let - Ochota pracovat ve 3. směnném provozu - Manuální zručnost - Zkušenosti v oboru výhodou

– zaměstnání ve stabilní nadnárodní zaměstnání s pracovištěm v Přerově – nástup do kmenového stavu – 5 týdnů dovolené – 5 dnů zdravotního volna navíc – příplatky za přesčasy, svátky, víkendy, odpolední, v noci…. – až 30% měsíční bonus dle plnění plánu – dotované stravování – nástup možný IHNED – pojištění v případě soukromého i pracovního úrazu