Koordinátor a tlumočník pro UKRAJINSKÉ PRACOVNÍKY! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Koordinátor a tlumočník pro UKRAJINSKÉ PRACOVNÍKY!

ID ponuky: 69864

Dohodou

Plat

27500.00 - 35000.00

Náplň práce

Vaším cílem bude efektivní koordinace ukrajinských zaměstnanců - Tlumočení z a do ukrajinského/českého jazyka zaměstnanců u klienta - Koordinace směny zaměstnanců u klienta - kontrola docházky, vedení a přebírání směn, obchůzky pracoviště - Vyřízení lékařských prohlídek se zaměstnanci, denní komunikace s nimi a řešení jejich dotazů - Zajištění zastupitelnosti v případě vzniklých neočekávaných absencí – obvolání zaměstnanců, kteří vyhovují v rámci koridoru přesčasů - Doprovod autobusu při příjezdu zaměstnanců do ČR – vyzvednutí v Praze (na Florenci nebo letišti) a následná pomoc při ubytování na ubytovně - Zároveň pokud nebude potřeba zrovna nic překládat, neměl byste mít problém s pomocí ve výrobě.

Požiadavky na uchádzača

  • - Znalost pracovně právní dokumentace přidělených zaměstnanců - Český jazyk - min. komunikační znalost ústní i písemná forma - Trvalý pobyt na území ČR - Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič - Koordinační a komunikační schopnosti - Proaktivita, odolnost, vytrvalostschopnost koordinovat a podporovat svěřený tým

- Mzda 27 500,- Kč - Variabilní pohyblivá složka mzdy až 7 650,- Kč při plnění stanovených cílů - Služební telefon - Smlouva na HPP