Marketing specialist - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Marketing specialist

ID ponuky: 86136

Dohodou

Plat

37000.00 - 45000.00

Náplň práce

Láká tě obor marketingu, máš v něm už nějakou tu zkušenost, domluvíš se anglicky a jsi organizačně schopný? Pro klienta z finanční sféry hledám nového kolegu do týmu markeťáků - super kolektiv, moderní kanceláře, možnost kombinovat práci v kanceláři s home office...co víc si přát? Pokud Tě zajímá víc info, dole najdeš kontakty, příp. můžeš rovnou zaslat životopis před "odpovědět"!   Náplň práce: - příprava informačních a grafických materiálů - organizace eventů a teambuldingů - správa intranetu, sociálních sítí a webu - příprava propagačních materiálů a akcí - spolupráce s kolegy ze zahraničí

Požiadavky na uchádzača

  • - SŠ/VŠ vzdělání - komunikativní angličtina - zkušenosti z marketingu, PR, s organizací eventů, správou webu apod. - dobrá znalost českého jazyka - základní znalosti grafiky - aktivní přístup, organizační a koordinační schopnosti

- stabilní zaměstnání a přátelskou atmosféru - zaškolení je samozřejmostí - Home office (3 dny v týdnu) - 26 dnů dovolené - stravenky a občerstvení na pracovišti - Cafeterii - jazykové kurzy   Zajímá Tě nabídka? Piš, volej, pošli CV...