Mezinárodní obchodník – balicí stroje - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Mezinárodní obchodník – balicí stroje

ID ponuky: 126030

Dohodou

Plat

40000.00

Náplň práce

- Vyhledávat nové obchodní příležitosti v Čechách, ale především v zahraničí. - Úzce spolupracovat s kolegy z výrobního závodu a hledat pro klienta to nejlepší řešení. - Budovat dlouhodobé vztahy s klienty. - Ve výrobním závodě musíte být pouze 1 - 2 dny v týdnu, jinak se jedná o práci v terénu, je tedy jedno, z jaké jste lokality, pokud jste ochotný cestovat.

Požiadavky na uchádzača

  • - Máte prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici. - Máte zkušenosti s B2B businessem. - Jste technicky zaměřený - buď jste prodával technické produkty nebo máte například strojírenské vzdělání. - Jste komunikativní, baví vás práce v terénu a budování vztahů se zákazníky. - Bez problémů se domluvíte anglicky.

- 5 týdnů dovolené - 13. plat - Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den - Flexibilní pracovní doba - Služební automobil i pro soukromé účely