Mistr výroby - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Mistr výroby

ID ponuky: 96217

Dohodou

Plat

50000.00

Náplň práce

- vedení týmu pracovníků ve výrobě  - dohlížení na dodržování předpisů BOZP, PO  - zajištění pravidelných školení a zaškolení nových pracovníků na potřebnou kvalifikaci - koordinace a podílení se na výrobním plánu (5S) - pravidelný reporting vedení firmy  - tvorba operativnch změn nutných k chodu výroby a zajištění ochrany zdraví zaměstnanců na svěřeném úseku - odměnování podřízených pracovníků - evidence docházky  - navrhování  změn v organizaci práce - porovnání dosažených výsledků se stanovenými cíli

Požiadavky na uchádzača

  • - alespoň ukončené SOÚ (např. strojírenské) - předchozí praxe v oboru - nejlépe ve výrobní společnosti  - pokročilejší znalost AJ - základní uživatel na PC - tvorba tabulek, vyřizování emailové korespondence - řidičský průkaz skupiny B

- mzda 50 000 Kč - 13. plat - měsíční bonusy k výplatě - příspěvek na dopravu  - příspěvek na dovolenou - příspěvek na ŽP a penzijní připojištění - dotované závodní stravování - 25 dní dovolené - 3 sick days - práce na jednu směnu - vzdělávací a jazykové kurzy - nástup přímo do kmene