Montážní technik Elektro/MaR - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Montážní technik Elektro/MaR

ID ponuky: 52668

Dohodou

Náplň práce

Vystudoval jste obor Elektro a máte v této oblasti praxi? Nebo jste čerstvým absolventem a potřebujete praxi teprve získat? V obou případech pro Vás máme možnost uplatnění!!! Společnost, zabývající se komplexními dodávkami automatických systémů řízení pro techniku zařízení budov a procesní a výrobní technologie, hledá do svého týmu vhodné lidi na pozici Montážních techniků.   Náplň práce: - montáž a kompletace různých zařízení (řídící systémy, elektro, MaR) - pomoc při uvádění těchto zařízení přímo u klienta do provozu - výjezdy v rámci regionu – po práci návrat domů - výjezdy mimo region - zajištěné ubytování

Požiadavky na uchádzača

  • - SŠ/SOU elektro - vyhláška č.50/1978 Sb. § min. 5 - ŘP. sk. B - zájem o obor a ochota cestovat

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností - trvalý pracovní poměr - příjemné a přátelské prostředí - příspěvek na stravování a penzijní připojištění - možnost dalšího odborného růstu (školení, semináře, předávání znalostí od zkušených expertů)   Místo výkonu práce: Pardubice Nástup možný ihned!!!   Pokud se chcete dozvědět více, zašlete mi svůj životopis!!!