NÁSTUP IHNED! Operátor výroby Olomouc - (m/ž) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

NÁSTUP IHNED! Operátor výroby Olomouc - (m/ž)

ID ponuky: 93263

Dohodou

Plat

26000.00

Náplň práce

- Práce strojírenské výroby, která není fyzicky náročná (nejedná se o pásovou výrobu) - Práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy - Práce na 3 směny

Požiadavky na uchádzača

  • - Praxe z výrobního, ideálně strojírenského prostředí (operátorská pozice/ zámečnické práce, obráběč kovů, montážník apod.), strojírenství je výhodou, postačí jakýkoliv výrobní provoz - Zodpovědný a pečlivý přístup k práci

- Atraktivní mzda včetně os. ohodnocení - Nabízíme Vám práci ve stabilním a přátelském kolektivu kmenových zaměstnanců a důkladné zapracování na pozici - Samozřejmostí je také možnost kariérního růstu - Příspěvek na dopravu - Závodní stravování - 5 týdnů dovolené - Roční příspěvek 4000 Kč do benefitní karty - Multisport karta - a mnoho dalších benefitů, které rádi představíme na pohovoru!