Nástrojár- práca na jednu zmenu - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Nástrojár- práca na jednu zmenu

ID ponuky: 57328

Dohodou

Plat

1400€ - 1800€

Náplň práce

Náplň Vašej práce by bola: * montáž, demontáž a oprava nástrojov * údržba presných nástrojov * zodpovednosť za údržbu nástrojov

Požiadavky na uchádzača

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:   *stredoškolské s maturitou *nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie *študent vysokej školy *vysokoškolské I. stupňa *vysokoškolské II. stupňa *vysokoškolské III. stupňa   Vzdelanie v odbore: *mechanické, elektromechanické, technické zameranie Jazykové znalosti: *Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) * schopnosť čítania technických výkresov * schopnosť používať ručné nástroje, ako sú pílky a brúsky * dôraz na detail

* Ročný bonus * Stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta * Možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu podľa výsledkov * Firemné akcie: Family day, Vianočný večierok atď. * Práca v nadštandardných priestoroch- Stavba roka 2015