Obchodní Zástupce/Key Account - technický produkt - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Obchodní Zástupce/Key Account - technický produkt

ID ponuky: 93639

Dohodou

Plat

40000.00

Náplň práce

- obchodní činnost v oblasti zdravotnické techniky  - udržování vztahů se zákazníky (soukromá, státní i krajská zdravotnická zařízení), také jejich rozvoj a budouvání dlouhodobé důvěry, hledání nových příležitostí - komunikaci se zahraničními výrobci, případná účast na technických konferencích či individuálních schůzkách - zpracování nabídek (od komunikace s dodavateli, kalkulaci a realizaci kupní smlouvy) - aktivní práci na veřejných zakázkách

Požiadavky na uchádzača

  • - praxe na obchodní pozici s technickým produktem-výhodou - technické vědomosti, smýšlení - komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace s dodavateli, telefonicky / písemně / osobně)

- pružná pracovní doba, možnost využívat Home office - služebním automobil i k soukromým účelům - 5 týdnů dovolené - velká podpora v začátcích, důkladné zaškolení - práci v menším přátelském kolektivu 5 kolegů a šéfem na svém místě - zdarma občerstvení na pracovišti